تجلیل پروفسور ماسیمو میتولو از ترجمه کتاب ایمنی برق در سیستم های فشار ضعیف

 

پروفسور ماسیمو میتولو استاد کالج Irvine Valley و نویسنده کتاب "ایمنی برق در سیستم های فشارضعیف"در صفحه linkedin شخصی خود از ترجمه کتاب ایمنی برق در سیستم های فشار ضعیف به زبان فارسی تقدیر نمودند. ایشان اظهار داشتند: خوشحالم که اعلام کنم کتاب من "ایمنی برق در سیستم های فشار ضعیف"، از انتشارات McGraw-Hill به زبان فارسی نیز ترجمه شده است. این مساله حاکی از آن است که ایمنی برق هیچ مرزی ندارد، در حقیقت دارای ارزش مطلق در سراسر جهان است.

 

 علاقمندان به تهیه این کتاب می توانند از طریق سایت: فدک ایساتیس اقدام به تهیه کتاب نمایند.

 

 

کتاب “بررسی گذراهای الکترومغناطیسی در کابلهای قدرت” منتشر شد

کتاب “بررسی گذراهای الکترومغناطیسی در کابلهای قدرت"

 

biik

کتاب فوق توسط آقایان دکتر بهروز وحیدی و دکتر سید حسن حسینیان و دوست گرانقدرم جناب آقای دکتر فرهاد یزدی ترجمه شده است. ضمن تبریک به ایشان و همکاران ارجمندشان توجه علاقمندان به مقوله فوق را به خلاصه ای از این کتاب که توسط جناب دکتر یزدی نگارش شده است جلب می نمایم.

ادامه مطلب...

انتشار کتاب "ایمنی برق در سیستم های فشار ضعیف"

 

کتاب "ایمنی برق در سیستم های فشار ضعیف" اثر ماسیمو میتولو، که توسط رضا نیک پیام و شهرام مرادی ترجمه و در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی گردید.
 
 
 
 

 


این کتاب که از آثار ارزشمند آقای ماسیمو میتولو، یکی از کارشناسان برجسته انجمن مهندسان برق و الکترونیک  (IEEE) است تلاش دارد علاوه بر جنبه های علمی و مفاهیم نظری ایمنی برق فشار ضعیف، به جنبه های عملی و کاربردی اتصال زمین در سیستم های فشار ضعیف بپردازد. 

ادامه مطلب...